Geachte leden,

 

Zoals bij jullie waarschijnlijk bekend is, zullen onze Duitse vrienden uit Lützelsachsen onze vereniging weer bezoeken voor een vriendschappelijke wedstrijd.

De data waarop zij komen zijn:

  • · Aankomst en ontvangst op vrijdag 7 juni,
  • · Op zaterdag 8 juni zal dan de wedstrijd plaats vinden
  • · Op zondag 9 juni zullen ze dan weer de terug reis aanvaarden.

 

Om onze leden in de gelegenheid te stellen, voor af gaand aan de wedstrijd het spelletje wat we tegen onze Duitse vrienden willen spelen, te oefenen zullen we 2 avonden vanaf 19:30 de vereniging open stellen te weten:

  • · maandag 27 mei en
  • · woensdag 5 juni.

 

Deze extra trainingsronden zijn exclusief voor leden die aan de wedstrijd deel zullen nemen om de eer van de vereniging BSV de Geuzen hoog te houden.

 

Op de “lessenaar” zal vanaf dinsdag 7 mei een inschrijf lijst komen te liggen waarop je kunt inschrijven voor de wedstrijd tegen onze Duitse vrienden van Lützelsachsen en daarmee dan ook gelijk voor de trainingsavonden.

 

Mvrg. De Schietcommissie.